back to homepage

Rulet Hataları

En Çok Yapılan Rulet Hataları

img4

Rulet oyununda ne kadar kazansanız dahi her oyunda olduğu gibi bu oyunda hatalara açık bir oyundur. Hatalara açık diye tedbiri elden bırakmamak da gerekir. Her ne kadar hatalara açık bir oyun olsa dahi kazancınızı maksimum seviyede tutmak adına en hatayı yapmaya özen göstermeniz gerekmektedir. Çünkü online rulet bir şans oyunu olduğu kadar strateji ve taktik gerektiren bir oyundur. Bu stratejileri uygulamayan birçok sanal rulet oyuncusu kazanç sağlayayım derken büyük para kayıpları yaşayabilmektedir. Oyuncuları canlı rulette para kaybetmeye sevk eden bazı rulet hataları vardır. Şimdi en çok yapılan rulet hatalarını anlatalım.

En çok yapılan rulet hataları arasında ilk sırada oyuncunun tecrübe sahibi olmadan direk olarak paralı oyunlarla başlaması gelmektedir. Gerçek para ile oynanan bir rulete hazır olmayan oyuncu, ilk oyununu gerçek para ile oynamaya kalktığında tecrübe sahibi olayım derken ciddi oranlarda paralar kaybetmektedir. Bu yüzden tecrübe edinmek adına gerçek paralı bir mobil rulet oynamadan önce ücretsiz bir rulet masasında deneyim edinmesi daha mantıklı olacaktır. Hazır hale geldiğini düşündükten sonra acele etmeden paralı oyunlara geçiş yapabilir. Evulotion Gaming ve Ezugi oyun sağlayıcıları rulet oyununu desteklemektedir.

Gerçek paralı rulet oyununa başladıktan sonra en çok yapılan rulet hatalarından diğeri de oyuncunun bütçesini kontrol etmemesidir. Bütçesini kontrol etmeyen kişi oyunun büyüsüne kapılıp hırsına yenik düşerek ciddi miktarlarda para yatırıp bir anda hesabındaki tüm parayı sıfırlayabilir. Bu hem oyun kalitesini hem de eğlencenizi etkileyecektir. Bunun önüne geçmek adına oyuncunun sık sık bütçe kontrolü yapması gerekmektedir. Bu sayede ne kadar miktarda parasının kaldığını takip ederek buna göre bahislerini yatırır. Bu sayede parasını dengeli kullanarak uzun süren ve kazançlı olan eğlenceli bir oyun sergiler.

Son olarak rulet strateji hataları yapılmasıdır. Rulet oyunu bilindiği gibi şansa ve içgüdülere dayalı bir oyundur. Fakat yine de kullanıcının strateji belirsizliğine düşmesi rulet hatalarından birisidir. Diyelim ki stratejiniz bir elde tutmadı. Tutmadığı için hemen strateji değiştirmek anlamsız olacaktır çünkü her el değişkendir. Stratejinizin arkasında durmanızda yarar olacaktır. Fakat fazlada diretmenin bir manası olmayacağından dikkatli olunması gerekir.